Latest news: --- mercedes epc wis iso 2018.06 --- Study and repair of the Renault / NISSAN Alliance --- Mitchell ProDemand 2019 Online Account --- Xentry 09/ 2018 Panasonic CF-D1 Problem 32 Bit --- linde service guide --- Suzuki SDT-II_soft_2210018 --- edc17cp42 range rover evoque TD4 dpf off help me --- VCDS-DRV-18090 for German --- Ford Etis 2018.09 Multilanguage --- red light dalphi ds150e --- jeti SH --- Opel TIS 2000-Windows xp-Problem --- [2221-45] (3.91) & (30.6) FIX XDOS XENTRY 09-2018 WIN 32 BIT --- Toyota EPC 06/2018 [Repack] Torrent --- spanish/italian/portuguesVCDS18.9.0 --- Happy Birthday to our good friend Autokent! --- MACK VMAC III Diagnostic free --- Xentry Diagnostics OpenShell_9-2018 Full --- Mitchell Estimating --- GEKO CERTIFICATE FOR ODIS AKTUEL???? ---

To obtain your registration ID "Invitation Code", please send your request to: [email protected]

ITCDiag
OBD2 Buy, OBD2, OBDII, OBD, car diagnostic, truck scanner, workshop, Chip tuning, fault code reader, IMMO
obdresource
xcar360

DiagPro3

Donate and Help Forum

After DONATION send EMAIL to ADMINSTRATOR HERE.

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buluşma Noktası
Her konuda danışabilirsiniz...
Always look on the bright side of life!
Reply
Thanks given by:
(02-07-2015, 09:25 PM)sftuten Wrote:  autocom cdp 2014 herhangi bir sürümü kurmam gerekiyor. yardımcı olabilecek var mı? download linki verebilirmisiniz.

ne yaptiniz cozdunuzmu sorunuzu

arkadaslar vas vag delphi autocom esitronic Auto*data* wow icom xentary kurulum ve active konularinda yardimci olabilirim...
Reply
Thanks given by:
(01-30-2017, 10:11 AM)jeslogo35 Wrote:  slm  ben bodrumdan .  hertürlü diagnostic  tool  yazılımı. ucuz  kaliteli cihaz  temini konusunda yardımcı olurum..

Merhaba. V5054 aldım kurulumu yapamadım . Yardımcı olur musunuz?
Reply
Thanks given by:
Merhaba arkadaşlar.Bu başlığı yeni gördüm.Yurdum insanını burada görmek güzel.Bilgi paylaştıkça çoğalır derler.Herkese iyi forumlar.
Reply
Thanks given by:
merhabalar globa tıs kurulumu hakkında yardım edebilecek varmı sımdıden tesekkurler
Reply
Thanks given by: coolman
Wurth 
Almanyadan selam Beyler Kolaygelsin.

Diagnoz:
Autocom, delphi, wurth, odis, renault can clip, Bosch, Mercedes, KESS konularinda yardimci olabilirim...

Parca Programi:
Tecdoc, Etka, Renault Dialogis konularinda Ayni sekilde...

selamlar
Reply
Thanks given by: furkanpolat
arkadaslar canlanın bıraz...elin gevuruna gidip yalvariyorsunuz...burda yardim edelim diyoruz...selam bile vermiyorsunuz
Reply
Thanks given by:
slm arkadaşlar ben aydın didimden Orhan usta Ford IDS 107.02 programını indirdim tek sıkıntım Türkçe olmuyor ilave yama dosyası varmı Türkçeye çevirmeye bana bu konuda yardımcı olur musunuz
Reply
Thanks given by:
selam beyler
wow würt türkçe sürüm sağlam bi link varmıdır.

elimdeki cihazlar
delphi.lexia.vcm2.socio.snooper
delphide 2015.1 kullanıyorum daha yenisi elinde olan varmıdır
vcm de ford connect enjektör kodlama ekranını bulamadım bilgisi olan varmı.bu arada vcm tam cip değil galiba ondanda olabilirmi
lexia tam bir felaket hiç bişe anlamadım
socio orjinal gayet güzelde bi kablo kopsa 100 euro mubarek. o yüzden pek kullnmıyom
wow tr sürümde yardımcı olurmusunuz.
Reply
Thanks given by:
buarada üstadlarin kollarina saglik!
Reply
Thanks given by:

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)