Latest news: --- mercedes epc wis iso 2018.06 --- Study and repair of the Renault / NISSAN Alliance --- Mitchell ProDemand 2019 Online Account --- Xentry 09/ 2018 Panasonic CF-D1 Problem 32 Bit --- linde service guide --- Suzuki SDT-II_soft_2210018 --- edc17cp42 range rover evoque TD4 dpf off help me --- VCDS-DRV-18090 for German --- Ford Etis 2018.09 Multilanguage --- red light dalphi ds150e --- jeti SH --- Opel TIS 2000-Windows xp-Problem --- [2221-45] (3.91) & (30.6) FIX XDOS XENTRY 09-2018 WIN 32 BIT --- Toyota EPC 06/2018 [Repack] Torrent --- spanish/italian/portuguesVCDS18.9.0 --- Happy Birthday to our good friend Autokent! --- MACK VMAC III Diagnostic free --- Xentry Diagnostics OpenShell_9-2018 Full --- Mitchell Estimating --- GEKO CERTIFICATE FOR ODIS AKTUEL???? ---

To obtain your registration ID "Invitation Code", please send your request to: [email protected]

ITCDiag
OBD2 Buy, OBD2, OBDII, OBD, car diagnostic, truck scanner, workshop, Chip tuning, fault code reader, IMMO
obdresource
xcar360

DiagPro3

Donate and Help Forum

After DONATION send EMAIL to ADMINSTRATOR HERE.

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beszélgessünk
Hello jd service advisor indul e valakinek? Ezzel szenvedek jo ideje... A 4.x verziobol egyet sem tudtam eddig elinditani,csak régebbi verziobol megy egy de az meg elég hiányos. Valaki valami ötlet? Elöre is köszönöm!
Reply
Thanks given by:
Sziasztok, hibakód kiolvasó kütyühöz, Autocom Cdp-hez tud valaki legfrisebb Delphit, Autocommot vagy valami más programot letölteni valahonnan?
Látom itt felraknak ilyen dolgokat, de (már bocsánat) a gyökér feltöltő szórakozik hogy lejelszavazza, nem az verzió van benne, nem működik, vagy mondjuk cirill betűs orosz.
Amit vettem, ahhoz csak 2013-ast adtak.
Viszont itt találtam egy 2014-R2 Delphit aminek a logója 2013-at mutat, de vannak 2014-es autók, szóval mit lehet tudni.
Tudtuk olyat ami Autocommos, vagy bármi ami ennél frissebb?
Köszi a választ, Sándor.
Reply
Thanks given by:
(10-21-2015, 07:49 PM)Travakia Wrote:  Üdvözlet minden magyarul tudó tagnak. Autószerelőként tevékenykedem, ha kell szívesen segítek ha tudok.

Hello Kedves Honfitárs(ak)!!!

Röviden ez a probléma, de igen nagy!!!

Chevrolet Lecetti benzin 2007-es, ---,kb 70.000km, minden "tökéletesen" megy stb..., kivéve a fogyasztást mert az kb 17 azaz 17 Liter!!! Kipufogószagon is, vagy csak azon(?) érezni a hibáskeverékképzést.., hibakód semmi, élőadatban sem látni valami nagyon feltünőt..,első-hátsó lambda normális.,állitólag ujkorától ennyit fogyaszt..,

köszi minden segitséget
Reply
Thanks given by:
Hello!
Véletlenül keveredtem ide autocom-os delphis cucokat kerestem akkor látom van hazai nyelvü topik is igaz nagyon csekély.Mindegy majd néha benézek.
Reply
Thanks given by:
Hello!én is szivesen segitek !
Reply
Thanks given by:
Sziasztok! Ha tudok segitek dpf egr
Reply
Thanks given by:
Ford 
Sziasztok!
Reply
Thanks given by:
Sziasztok! Autóalkatrészek eladásával foglalkozom,főleg kamion és személyautó,ehhez kerestem itt programokat és találtam is de nem mindegyiket tudom feltelepíteni,vagy elakadok vele,ha valaki ért hozzá szívesen veszem a segítségét.üdv:Gáti
Reply
Thanks given by:
szia hello zsolt vagyok delphi ds150e 2015 ami jol mukodik ha van egy softot megkoszonel
Reply
Thanks given by:

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)